kontakt@dj-robo.pl

512 449 269

O nas

Słysząc "ślub", "wesele" albo "dyskoteka" od razu wykazujemy się zainteresowaniem. Znamy się na tym co robimy i sprawia nam to ogromną przyjemność!

Jako DJ'e staramy się sumiennie wykonywać naszą pracę bo przecież również w naszym interesie jest aby imprezowicze byli zadowoleni... Poza tym jesteśmy ludźmi otwartymi na wszelkie innowacje i z entuzjazmem podchodzimy do propozycji.

Zawsze mile widzianym jest u nas kiedy klienci mówią jaki jest ich ulubiony typ muzyki oraz jakie utwory chcieliby słyszeć na swojej zabawie. Dodam, że repertuar zawsze dostosowujemy do bawiących się imprezowiczów podczas zabawy! Zaraz na początku staramy się "wyczuć" jaki typ muzyki odpowiada bawiącym się gościom i podążając tym tropem gramy to co się podoba zapewniając świetną zabawę.

Nie wiemy jak robią to inni DJ’e, ale my NIGDY nie kończymy gry o jakiejś konkretnej godzinie chyba, że jest taki wymóg w związku z podpisaną umową. Zawsze jesteśmy aż do ostatniego gościa... Oprawa muzyczna prezentowana przez nas jest w 100% profesjonalna. Nie mamy wątpliwości, że będzie godna Państwa uroczystości i pozostanie miłym i niezapomnianym wspomnieniem wspaniale przeżytych chwil. Mamy nadzieję, że przyjdzie Państwu kiedyś nas poznać i samemu się o tym przekonać :)

Ostatnio pada coraz więcej pytań o ZAiKS. Jako, że działamy w pełni legalnie na życzenie Pary Młodej załatwiamy wszelkie formalności i płacimy ZAiKS bo wszyscy wiemy, że Para Młoda nie ma głowy i czasu na "sprawy techniczne" a dla nas to tylko kilka minut w dobie cyfryzacji... 😉 Nie dajcie sobie wmówić, że płacić ZAiKS może tylko Para Młoda czyli tzw.ORGANIZATOR bo to nie jest prawdą. ZAiKS może opłacić również DJ jeśli gra fair, jest uczciwy i nie kieruje się tylko zyskiem

grafika firmowa