kontakt@dj-robo.pl

512 449 269

Nasza oferta

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu oprawy muzycznej i nagłaśniającej uroczystości. Posiadamy własny, markowy sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy, w tym najnowocześniejsze reflektory typu LED. Wystawiamy również faktury Vat. Działamy głównie na terenie województwa dolnośląskiego, jednak jesteśmy mobilni i chętnie dojedziemy do Ciebie w dalsze zakątki Polski. Dysponujemy profesjonalizmem, doświadczeniem i wiedzą, którą zdobywaliśmy przrez lata kierując niezliczoną ilością imprez okolicznościowych, bali i dyskotek.
W naszym programie nie ma przewidzianej godziny zakończenia usługi, gramy zawsze do ostatniego gościa na parkiecie. Muzykę dostosowujemy do każdego pokolenia. W naszej ofercie nie ma rzeczy niemożliwych, które robimy od ręki, a na cuda trzeba poczekać. Jesteśmy otwarci na propozycje, lubimy eksperymentować i nie boimy się wyzwań.

Do naszych stałych zleceń należą:

wypisane usługi

Gramy muzykę taneczną i rozrywkową z repertuaru polskich i zagranicznych wykonawców. Nagrania, jakimi dysponujemy są w najwyższej jakości brzmienia.
Po prostu muzyka to nasza pasja. Z nami możesz być pewien udanej imprezy!